Klub Seniora "Kwiat Jesieni"

Klub Seniora „Kwiat jesieni” powstał z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury w Szreńsku w lipcu 2010r. w ramach realizacji projektu PPWOW. Głównym celem tego projektu było zagospodarowanie czasu wolnego osobom w wieku emerytalnym i ich integracja.

Po zakończeniu projektu członkowie Klubu wybrali swoje władze i opracowali statut organizacji. Działają samodzielnie, korzystają z pomieszczeń GOK i z nim współpracują.

Corocznie Klub organizuje wycieczki turystyczno-krajoznawcze na terenie Polski a także za granicą.

Współorganizują z GOK imprezy kulturale, np. Noc Świętojańska, Święto Pieczonego Ziemniaka.  Są organizatorami Wieczornic z okazji Święta 11 Listopada a także Balu Karnawałowego.

Zarząd Klubu Seniora:

P. Jadwiga Pakaszewska, P. Danuta Markiewicz, P. Maria Kania, P. Elżbieta Wiloch

Stałe spotkania członków Klubu: w każdą środę o godź. 1800

Osoby zainteresowane wstąpieniem do Klubu -  mile widziane.